Pływalnia SP nr 10, ul Aleja Grunwaldzka 10, 98-200 Sieradz
+48 793 326 699   lub   +48 503 748 001
szkolkaplywacka@nemosieradz.pl

O nas

Created with Sketch.

Priorytetowym celem działalności szkoły jest prowadzenie: zajęć nauki i doskonalenia pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz organizowanie obozów o profilu sportowym w okresie wakacji

Nauka pływania odbywa się na różnych poziomach zaawansowania: podstawowym (adaptacja do środowiska wodnego i nauka pływania od podstaw); średnim (doskonalenie pływania wszystkimi stylami); wysokim (pływanie sportowe). W naszej szkółce pływania szczególnie dbamy o to, aby każdy z początkujących uczniów przeszedł etap oswojenia z wodą, dzięki któremu nabierze do niej zaufania. Zaufanie to pozwoli mu na swobodne poznawanie wszystkich stylów pływackich.

Patryk Kurpisz

– absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu. Trener II klasy piłki siatkowej oraz instruktor pływania, piłki nożnej oraz piłki ręcznej. Posiada również tytuł Menedżera Sportu. Posiadaną wiedzę z zakresu nauki i doskonalenia pływania stara się przekazać swoim podopiecznym i rozwijać u nich zamiłowanie do pływania.

Karolina Kurpisz

– absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener pływania oraz Ratownik WOPR. Instruktor piłki koszykowej oraz Menedżer Sportu. Obecnie specjalista ds. obiektów sportowych w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu. Pływanie jest jej pasją. Doświadczenie pływackie i trenerskie Karoliny bardzo dobrze pozwala jej zrozumieć młodych pływaków w ich drodze do osiągnięcia zamierzonych celów.

 

Trenerzy w naszym klubie to doświadczeni pedagodzy o wieloletnim stażu zawodowym.Prowadzimy szkolenia w zakresie nauki pływania, od nauki podstawowej, przez doskonalenie, po trening wyczynowy. Podczas zajęć realizujemy zalecenia dotyczące korekty wad postawy. Specjalizujemy się w nauczaniu dzieci oraz młodzieży w wieku szkolnym, organizujemy także wypoczynek letni i zimowy.